Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Zapraszamy do naszych gabinetów psychoterapeutycznych, w których oferujemy  usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne. Psychoterapapia  pomoże Państwu lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych ale również wtedy gdy pewne nasze cechy uniemożliwiają nam satysfakcjonujące funkcjonowanie. Podczas spotkań z psychoterapeutą nauczycie się Państwo bardziej efektywnie radzić sobie ze swoimi emocjami, lepiej rozumieć przyczyny swoich przyczyn oraz bardziej refleksyjnie spoglądać na swoje postępowanie. Dzięki pracy z psychoterapeutą możliwe jest uzyskanie większego wpływu na nasze zachowanie. Zapraszamy na pierwszą bezpłatną wizytę w poradni psychologicznej w Warszawie. Podczas takiego spotkania uzyskają Państwo szczegółową informację dotyczącą tego jaki kierunek pomocy będzie najbardziej efektywny. Dlaczego warto skorzystać z pierwszej wstępnej konsultacji? Ponieważ psychoterapeuci w Warszawie: różnią się znacząco pod względem swoich cech, umiejętności oraz przede wszystkim umiejętności jakie posiadają.

Psychoterapeuta – kim jest?

Kim jest psychoterapeuta? Jest to osoba, która za pomocą technik oddziałuje na psychikę pacjenta. Dzięki teamu pacjent może poradzić sobie konstruktywnie  z problemem, z którym się zgłasza. Psychoterapeutą możemy nazwać osobę, która ukończyła 4 lub 5 letni kurs, odbywający się w szkole psychoterapii lub jest w trakcie szkolenia. Niezbędną częścią szkolenia jest odbycie stażu, podczas, którego specjalista uzyskuje odpowiednie doświadczenia. Każdy specjalista musi stale pracować pod nadzorem superwizora – osoby, która nadzoruje pracę psychoterapeuty. Istnieją różne rodzaje psychoterapii, ważne jest, aby na samy początku dobrać podejście, które najbardziej nam odpowiada lub służy problemowi, z którym się zgłaszamy. Aby Wam to ułatwić zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację, w naszym gabinecie stacjonarnym, przez Skype albo telefon. Podczas spotkania pomożemy dobrać najbardziej odpowiedniego terapeutę.

Nasza oferta – Psychoterapia Warszawa

Chcemy jak najbardziej wychodzić naszym pacjentom naprzeciw. Dlatego proponujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju terapii. Zaczynając od psychoterapii indywidualnej, przez terapię dla par, do radzenia sobie z depresją. Psychoterapia warszawa jest odpowiednia dla osób mieszkających w stolicy Polski. Nasz zespół to wyspecjalizowana kadra psychologów i psychoterapeutów. Możemy poszczycić się udokumentowaną wiedzą zdobytą na różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach oraz dużym doświadczeniem. Staramy się, aby psychoterapia  była dopasowana do każdego indywidualnie. Dzięki temu istnieje duża szansa, że pacjent poradzi sobie z frapującym go problemem. Niejednokrotnie bywa tak, że dana osoba potrzebuje jedynie doraźnej pomocy. W takiej sytuacji wystarczy jedno lub kilka spotkań. W naszej ofercie znajduje się również terapia dla par. Jest ona odpowiednia zarówno dla osób złączonych węzłem małżeńskim, jak i dla osób w związkach partnerskich.

W jakiej sytuacji istnieje potrzeba kontaktu z psychoterapeutą?

Czasami myślimy, że tylko skrajne przypadki takie jak ciężka depresja czy inne zaburzenia psychiczne wymagają kontaktu ze specjalistą. Niestety może się okazać, że to nie wszystko. Jeżeli na przykład mamy niską samoocenę lub nie widzimy sensu życia, to także jest to powód dla którego dobrze byłoby przyjść na spotkanie. Przede wszystkim to sam pacjent musi posiadać chęć leczenia i opowiedzenia o swoim problemie. Jeżeli te dwa czynniki zostaną spełnione, jest to już pierwszy krok do sukcesu. W takiej bowiem sytuacji można rozpocząć terapię ze specjalistą. Nasza oferta przewiduje także terapię dla par, która jest skierowana do osób mających problemy w związku. Terapia ta jest specjalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego mogą z niej korzystać nie tylko osoby będące w długoletnich związkach, ale również te które dopiero zaczęły swoją drogę z drugą osobą, ale niestety już zdążył pojawić się problem. W takiej sytuacji nie warto zwlekać, ale od razu udać się do specjalisty. Może się bowiem okazać, że im szybciej rozpoczniemy terapię, tym lepiej. Najważniejsza jest bowiem chęć współpracy.

Nasze lokalizacje w Warszawie

PsychoCare prowadzi różnego rodzaju terapie w kilku miejscach na terenie Warszawy. Jedno z nich znajduje się na Wilanowie, przy ulicy Janczarów 2B. Jest to odpowiednie miejsce dla osób, które mieszkają w pobliżu. Przyjazne wnętrze powoduje, że wiele osób decyduje się także na przyjazd z dalszych okolic. Ponadto, można nas odnaleźć także w samym centrum stolicy- na Śródmieściu, przy ulicy Kopernika oraz Mokotowskiej. Łatwo tam dojechać komunikacją miejską i nie tracić czasu na stanie w korku. Nasi specjaliści oferują usługę psychoterapia w warszawie również , przy ulicy Jana Rodowicza Anody, na Ursynowie. Ta lokalizacja znajduje się blisko pierwszej linii metra-stacji Ursynów. Ostatnią możliwością jaką Państwo posiadają by przeprowadzić terapię lub skorzystać z tak zwanej doraźnej porady jest umówienie spotkania w Konstancinie, przy ulicy Warszawskiej. Wszystkie te informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie.

Zapraszamy do naszej zakładki kontakt.

psychoterapia warszawa

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online