Zapraszamy Cię do zostania naszym partnerem i podjęcia współpracy z PsychoCare jako psychoterapeuta.

Jesteśmy organizacją, dla której na pierwszym miejscu są ludzie – Klienci, nasi partnerzy Terapeuci oraz pracownicy administracyjni.

Naszą misją jest umożliwianie ludziom dokonywania zmian w życiu. Zarówno Klientom, poprzez współpracę z terapeutami, jak i terapeutom poprzez rozwój w PsychoCare.

Zapraszamy do współpracy osoby, które:

Z doświadczenia wiemy, że samo szkolenie nie wystarczy – dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które nie mają wieloletniego doświadczenia w pracy indywidualnej z pacjentami, ale potrafią korzystać ze swoich zasobów.

Co możemy Ci zaproponować od siebie:

Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia, uważasz że jesteśmy firmą która odpowiada na Twoje potrzeby – napisz do nas wysyłając CV na adres: rekrutacja@psychocare.pl

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli zgodnym z RODO w swoim CV. Dzięki temu, będziemy mogli się z Państwem skontaktować w celach rekrutacyjnych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PsychoCare dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na cele przyszłej rekrutacji prosimy o dodanie poniższego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Inne oferty pracy na Jooble -> https://pl.jooble.org/

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.