Jeśli zastanawiasz się, czy warto skonsultować swoje problemy emocjonalne z psychologiem lub psychoterapeutą, to warto wiedzieć, że taka decyzja może przynieść wiele korzyści dla Twojego zdrowia psychicznego i jakości życia. Psycholog lub psychoterapeuta to specjaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z ludźmi borykającymi się z różnego rodzaju trudnościami emocjonalnymi, takimi jak depresja, lęki, nerwice, kłopoty z relacjami międzyludzkimi czy traumy.

Jeśli zdecydowałeś się na skorzystanie z usług psychologa lub psychoterapeuty, to najważniejsze jest, aby umówić się na wizytę. Warto wiedzieć, że wizyta u psychologa czy psychoterapeuty nie musi być kojarzona z wizytą u lekarza – nie jest to wizyta mająca na celu stwierdzenie choroby lub przepisanie leków. To spotkanie z osobą, która pomoże Ci zrozumieć Twoje emocje, myśli i zachowania oraz wesprze w rozwiązaniu problemów, z którymi się borykasz.

Aby umówić się na wizytę do psychologa lub psychoterapeuty, warto skontaktować się z konsultantem. Nasz konsultant pomoże Ci wybrać odpowiedniego specjalistę oraz ustalić termin i godzinę wizyty. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Na podstawie Twojego opisu problemu oraz preferencji dotyczących terminu i godziny wizyty, pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego specjalistę, który będzie miał czas i możliwość przyjęcia Cię w dogodnym dla Ciebie terminie.

Doświadczasz trudności i potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.
Zapisz się online

Warto pamiętać, że umówienie się na wizytę u psychologa czy psychoterapeuty to ważny krok w dbaniu o swoje zdrowie psychiczne. Jeśli zauważasz, że Twoje problemy emocjonalne wpływają na Twoje codzienne funkcjonowanie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz konsultant pomoże Ci znaleźć odpowiedniego specjalistę, który wesprze Cię w procesie leczenia i powrotu do równowagi emocjonalnej.

Zapraszamy Cię do kontakt z naszym konsultantem pod numerem telefonu 736 00 90 90. Do usłyszenia !

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.