Cel wizyty u psychologa

Jeśli zmagasz się z ciągłym napięciem i stresem, pragniesz uwolnić się od ciężaru emocjonalnego, jakim są kłótnie z rodziną i nieodpowiednia komunikacja z partnerem, a może chcesz po prostu zmienić coś w swoim życiu na lepsze, zadbać o swoje zdrowie psychiczne i pozytywniej patrzeć na świat- w każdej z tych kwestii pomoże Ci psycholog.
Nasza poradnia psychologiczna na Gocławiu zapewni kompleksową opiekę i wsparcie psychologiczne oraz psychoterapeutyczne. Wszystko w zależności od problemu, z jakim się zgłaszasz.

Dobry psycholog Gocław

Psycholog pomoże w sprawach, które są dla nas trudne. Razem z psychologiem, w empatycznej i spokojnej atmosferze gabinetu psychologicznego przeanalizujesz swoje problemy. Wspólnie z nim zastanowicie się, w jaki sposób można je rozwiązać, a także jak w inny sposób spojrzeć na swoje trudności w adaptacji i funkcjonowaniu. Psycholog jest zobowiązany przestrzegać tajemnicy zawodowej. Wszelkie sekrety, które powierzysz mu w gabinecie nie wyjdą poza jego ściany. Psycholog wesprze w trudnych chwilach, np. w czasie żałoby lub rozstania, a także utraty pracy oraz wszelkich innych kryzysowych sytuacji.

Kiedy mam się zgłosić do gabinetu?

Codzienne funkcjonowanie w biegu i pośpiechu, wysoki poziom stresu oraz różnorodne konflikty oraz kryzysy pojawiające się na różnych etapach naszego życia znacząco wpływają na jakość naszego funkcjonowania. Nie jest więc zaskakującą informacją fakt, że coraz więcej osób korzysta z usług psychologa oraz psychoterapeuty. Jak poznać, czy faktycznie potrzebujemy pomocy psychologa?

Większość osób zgłasza się do gabinetu psychologicznego z różnymi problemami dnia codziennego. Doświadczając np. kryzysu, traumy, żałoby, nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie z takimi trudnościami. Kłopoty rodzinne, partnerskie, utrata ważnej osoby, zaburzenia snu, odżywiania, natłok obowiązków, zaburzenia na tle seksualnym. Powyżej opisane to tylko niektóre z problemów, z którymi może pomóc uporać się dobry psycholog.

Dlaczego wybrać Centrum PsychoCare Gocław?

Centrum Psychocare na Gocławiu ma bogatą ofertę usług psychologów, którzy będą mogli pomóc w różnorodnych problemach natury psychologicznej. W centrum psychologicznym Psychocare na Gocławiu znajduje się gabinet psychologa ogólnego, dziecięcego, rodzinnego oraz gabinety psychoterapeutyczne. Jeśli nie wiesz, do którego psychologa potrzebujesz się zgłosić, nie martw się.  Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację, która wskaże, który z naszych specjalistów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Dobry psycholog – jak wybrać?

Poszukując dobrego psychologa, często głównym kryterium, jakim kierujemy się przy jego poszukiwaniu, jest lokalizacja jego gabinetu. Gabinety poradni psychologicznego Psychocare znajdują się w dogodnym punkcie w samym sercu Gocławia (Praga Południe), nieopodal Atrium Promenada na Gocławiu. Doskonale skomunikowany punkt (wiele przystanków autobusowych oraz tramwajowych w okolicy), co ułatwia dotarcie do poradni. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na Gocławiu, czy też tutaj pracujesz, wybór naszej poradni będzie idealnym rozwiązaniem z uwagi na dogodne położenie.  Jeśli jesteś zainteresowany naszymi innymi lokalizacjami zapraszamy do zakładki kontakt. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.