Usługi

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, w których potrzebujemy wsparcia. Szukanie wówczas pomocy w gabinecie psychologa lub psychoterapeuty nie jest przejawem słabości, a niezwykłej siły oraz chęci walki o swoje zdrowie i lepsze życie. Dlatego też, zespół specjalistów PsychoCare przygotował dla Państwa ofertę usług, które są w stanie odpowiedzieć na liczne potrzeby. Bez względu na okoliczności, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. W związku z tym, gwarantujemy naszym klientom oraz pacjentom niezrównaną jakość i profesjonalną pomoc, nie tylko w trudnych sytuacjach życiowych.

Jakie usługi można znaleźć w ofercie PsychoCare?

Psychoterapia

Dzięki doświadczeniu i ekstensywnemu wykształceniu naszych psychoterapeutów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną pomoc w leczeniu licznych zaburzeń o charakterze psychicznym. Nasi psychoterapeuci mogą również okazać się dla Państwa cennym wsparciem podczas doświadczania trudnych sytuacji życiowych. Dzięki unikalnej usłudze doboru psychoterapeuty do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta, zapewniamy najwyższą jakość kontaktu terapeutycznego, niezbędnego dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów leczenia.

Szkolenia i warsztaty

Specjaliści PsychoCare wiedzą jak ważny jest rozwój. Dlatego też, w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór szkoleń i warsztatów, które mają na celu podnoszenie kwalifikacji specjalistów z całej polski.

Pomoc psychologiczna

Kiedy zmagamy się z trudną sytuacją życiową, czasem niezbędne jest uzyskanie wsparcia od drugiej osoby. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Państwa usługę pomocy psychologicznej. Spotkania z wybranym psychologiem mogą odbywać się zarówno w gabinetach stacjonarnych, jak i w formie wygodnych sesji online.

Terapia Online

W odpowiedzi na wymagania naszych czasów, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę terapii online. Dzięki niej, możliwe jest otrzymanie profesjonalnego wsparcia, bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Pomoc seksuologa

W przypadku problemów związanych z życiem seksualnym, w wielu przypadkach kluczem do ich rozwiązania może okazać się pomoc seksuologa. Dzięki współpracy z wybranym terapeutą PsychoCare, możliwe staje się osiągnięcie satysfakcjonujących efektów leczenia, które często wpływają na podniesienie ogólnej satysfakcji z życia pacjenta.

Leczenie i opieka specjalisty

Niniejsza usługa skierowana jest do wszystkich osób, które zmagają się z określonymi zaburzeniami natury psychicznej. Zapewnienie odpowiedniej pomocy psychologicznej może okazać się skutecznym sposobem na osiągnięcie efektywnego leczenia.

Wsparcie i pomoc specjalistyczna

PsychoCare zrzesza najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Dlatego też, jesteśmy Państwu w stanie zapewnić profesjonalną pomoc obejmującą zarówno pracę z dorosłymi, dziećmi, parami, jak i całymi rodzinami.

Psychologia biznesu

Prężnie rozwijająca się gospodarka sprawia, iż na naszym rynku pojawia się coraz większa liczba firm, które wymagają odpowiedniego zarządzania. Dlatego też, w zespole PsychoCare znajdują się specjaliści z zakresu psychologii biznesu, którzy są w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie zarówno pracownikom, jak i kierownikom nowoczesnych przedsiębiorstw.

Gdzie wykonywane są nasze usługi?

PsychoCare oferuje swoim klientom zarówno usługi stacjonarne, jak i terapię online. Nasze gabinety znajdą Państwo w dwóch dużych miastach Polski.

 

W Warszawie:

  • Warszawa Centrum, ul. Kopernika 13/2;
  • Warszawa Centrum, ul. Mokotowska 56 lok.5;
  • Warszawa Wilanów, ul. Janczarów 2B;
  • Warszawa Gocław, ul. Rechniewskiego 11/87;
  • Warszawa Ursynów, Metro Stokłosy, ul. Jana Rodowicza “Anody” 22A m.111.

W Szczecinie:

  • Szczecin Centrum, Księcie Bogusława X 51/12.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług online, wystarczy dostęp do internetu. Nasi specjaliści posiadają ekstensywne doświadczenie w prowadzeniu zdalnej terapii. Dlatego też, bez względu na miejsce swojego aktualnego pobytu, mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego wsparcia psychologicznego, świadczonego przez wybranego psychologa/psychoterapeutę z naszego zespołu.

W jakiej formie prowadzone są nasze usługi?

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, zapewniamy usługi w formie stacjonarnej, jak i online. W celu skorzystania z usług online, wystarczy zainstalować na swoim komputerze jeden z wybranych programów do komunikacji:

  • Skype,
  • Whatsapp,
  • Google Hangouts

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i cieszymy się, że możemy służyć Państwu pomocą, bez względu na okoliczności.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online