Zakres usług psychologicznych

Zarówno w przypadku choroby, jak i trudnych sytuacji życiowych, nieocenione okazuje się otrzymanie fachowego wsparcia. Podczas rozmowy z wykwalifikowanym psychologiem możliwe staje się zrozumienie przyczyn własnego stanu oraz wypracowanie nowych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nami życie. W zespole PsychoCare doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest pomoc psychologiczna. Dlatego też, nasi specjaliści stale podnoszą swoje kompetencje i poszerzają wiedzę, aby zapewnić pacjentom jak najwyższe standardy pracy terapeutycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomoc psychologa w wielu codziennych sprawach

Z jakimi problemami potrafią zmierzyć się psycholodzy Gabinetu PsychoCare?

PsychoCare zrzesza w swoim zespole psychologów o różnych specjalnościach i specjalizacjach. Dzięki unikalnej usłudze, doboru terapeuty do indywidualnych wymagań i potrzeb pacjenta, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną pomoc psychologiczną zarówno w kwestii określonych zaburzeń natury psychicznej, jak i trudnych sytuacji życiowych. W PsychoCare znajdą Państwo specjalistów z dziedziny psychologii klinicznej, zdrowia, jak i biznesu. Ponadto, do naszego zespołu należą również psychologowie z ekstensywnym doświadczeniem w pracy z młodzieżą oraz młodszymi dziećmi. Nasze gabinety oferują zarówno najwyższej jakości terapię indywidualną, terapię par, jak i terapię rodziny. Stworzyliśmy również możliwość odbycia w naszych gabinetach profesjonalnej pracy terapeutycznej dla pacjentów dotkniętych określonymi zaburzeniami odżywiania.

Psycholog w języku obcym

Warto również wiedzieć, iż w naszej ofercie dostępna jest usługa konsultacji psychologicznej w języku obcym. To doskonała forma pomocy dla osób z zagranicy, które przebywają na terenie naszego kraju, a nie władają biegle językiem polskim.

Konsultacje psychologiczne

W jakich miastach Polski można spotkać się z psychologiem z zespołu PsychoCare?

W odpowiedzi na zmieniające się wymagania naszych klientów/pacjentów, w PsychoCare każdego dnia dążymy do rozwoju naszej oferty. Dlatego też, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu spotkania z psychologiem zarówno na terenie Warszawy, jak i Szczecina.

W Warszawie znajdą Państwo nasze gabinety, pod poniższymi adresami:

W Szczecinie znajdą Państwo naszą siedzibę przy ulicy Księcia Bogusława X 51/12.

Pomoc psychologiczna online

W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiologiczną, jak również w odpowiedzi na wymagania klientów, którzy wyrażają chęć spotkania się z psychologiem bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdują, stworzyliśmy usługę Konsultacji Psychologicznych Online. Dzięki niej, możliwe jest otrzymanie w pełni profesjonalnej pomocy psychologicznej nawet wtedy, gdy nasze możliwości przemieszczania się są znacznie ograniczone. Czas trwania terapii online jest taki sam, jak w gabinecie stacjonarnym. Podczas konsultacji, nasi psychologowie zapewniają pacjentom fachową pomoc oraz wsparcie terapeutyczne na najwyższym poziomie. W celu nawiązania kontaktu z naszym specjalistą, wystarczy posiadać dostęp do internetu oraz jeden z niżej podanych komunikatorów.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z niniejszej formy usługi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Psycholog rodzinny i nie tylko – dla kogo przeznaczona jest pomoc psychologiczna w gabinetach PsychoCare?

W PsychoCare staramy się zapewnić profesjonalne wsparcie wszystkim tym osobom, które tego potrzebują. Dzięki unikalnej usłudze doboru terapeuty do indywidualnych wymagań i potrzeb pacjenta, oferujemy spotkania psychologiczne dla osób, które między innymi:

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z pełną ofertą naszego gabinetu, zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego  i/lub mailowego

Jakie korzyści można osiągnąć podczas współpracy z Psychologami z zespołu PsychoCare?

Dzięki systematycznej współpracy z Psychologiem z zespołu PsychoCare, możliwe staje się zarówno zrozumienie istoty doświadczanych problemów, jak i wypracowanie efektywnych sposobów radzenia sobie z nimi. Ponadto, doświadczenie pracy terapeutycznej z wykwalifikowanym psychologiem istotnie wpływa na podniesienie odczuwanej jakości oraz satysfakcji z życia.

Porady psychologiczne – jaki jest ich koszt?

Koszty pomocy uzależnione są od wybranej przez Państwa formy wsparcia psychologicznego. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zakładki cennik. Ponadto, zapraszamy Państwa do rozmowy z naszymi konsultantami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi zarówno na temat kosztów, jak i dostępnych form pomocy terapeutycznej.
PsychoCare to zespół doświadczonych psychologów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Dlatego też, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom wyjątkową jakość i pełny profesjonalizm świadczonych usług, nie zapominając przy tym, że dobre samopoczucie i zdrowie człowieka jest dla nas najważniejsze.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.