Nasz zespół Justyna Kubiak

Justyna Kubiak

  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
  • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Pomagam w obszarach: kryzysy osobiste (żałoba, rozstanie, rozwód, rozwód rodziców…), traumatyczne przeżycia, trudne i bolesne doświadczenia z dzieciństwa, problemy małżeńskie i rodzinne, doświadczenia związane z utratą dziecka (aborcja, poronienie, śmierć), problemy z nawiązywaniem relacji czy adaptacją do nowego środowiska, wchodzenie w toksyczne związki interpersonalne, przeciążenie stresem, utrata poczucia sensu życia, niska samoocena, trudności z przebaczeniem sobie i innym, spadek nastroju, myśli samobójcze, samookaleczanie się, problemy wychowawcze, kryzys wartości, lęki, niechciane uporczywe myśli bądź czynności.

W jakim podejściu pracuję:
W swojej pracy integruję różne nurty psychoterapeutyczne, dobierając metodę do specyfiki pacjenta oraz zgłaszanych przez niego problemów. Korzystam z osiągnięć różnych szkół terapeutycznych, przede wszystkim jednak bazuję na podejściu psychodynamicznym i psychoterapii schematów, stosuję także techniki poznawczo-behawioralne.

Jak rozumiem psychoterapię:
Kontakt z drugim człowiekiem to dla mnie zawsze odkrywanie Tajemnicy, której jednak nigdy nie poznam do końca. I to właśnie jest najpiękniejsze. Staram się budować z pacjentem bezpieczną relację opartą na szacunku i zrozumieniu. Dzięki temu może on odkryć sposoby na skuteczne radzenie sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, nauczyć się budować dobre relacje. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał, aby jego życie było dla niego satysfakcjonujące.

– Psychologia (Uniwersytet SWPS, 2004)
– 4 letnie studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich
– Praca pod superwizją
– Ukończona terapia własna oraz wiele godzin treningów interpersonalnych
– Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Opinie

Ten specjalista nie ma aktualnie żadnych opinii. Bądź pierwszą osobą!

Dodaj Opinie