Psychoterapia jest formą leczenia, która ma udowodnione działanie porównywalne do farmakoterapii. Jest narzędziem, które przywraca równowagę psychiczną, powrót do formy oraz dobrego samopoczucia. Dobry psychoterapeuta Ursynów potrafi w czasie sesji psychoterapeutycznej użyć technik, które sprawią, że klient będzie w stanie spojrzeć na swoje emocje z perspektywy, a następnie dokonać realnej zmiany w swoim postrzeganiu siebie i swojej sytuacji. W zależności od nurtu psychoterapeutycznego w jakim pracuje dany psychoterapeuta, będzie on korzystać z różnych technik, jednak jest jeden element, który działa leczniczo w każdym podejściu. Tym elementem jest więź psychoterapeuty i klienta, zaufanie jakim klient obdarza swojego terapeutę. Im ta więź jest silniejsza, tym łatwiej psychoterapeucie dotrzeć do głębi klienta i przez to efektywniej pomóc mu w potrzebnej zmianie.

Dlatego tak bardzo istotne jest, by psychoterapeuta odpowiadał naszym preferencjom oraz oczekiwaniom. W poradni psychologiczno- psychoterapeutycznej Psychocare na Ursynowie można skorzystać z usług psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach psychoterapeutycznych. Po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji, zostanie dobrana taka terapia, która jest najbardziej dopasowana do danego problemu. Przy wyborze odpowiedniego psychoterapeuty bierzemy pod uwagę zarówno indywidualne preferencje klienta, jego dostępność czasowa, jak i problem, z którym się zgłasza.

Psychoterapeuta Ursynów – nie tylko leczenie

Psychoterapia nie jest tylko metodą leczenia zaburzeń. Psychoterapeuta pomoże nam uporządkować swoje życie, poprawić jego jakość i i usprawnić nasze działania oraz motywacje. Naprawa relacji z otoczeniem, a przede wszystkim naprawa relacji z samym sobą- są to istotne cele. W ich  osiągnięciu pomoże nam dobry psychoterapeuta.

Dlaczego wybrać psychoterapeutę na Ursynowie?

Poradnia psychologiczna Psychocare jest umiejscowiona w dogodnym komunikacyjnie punkcie Ursynowa, przy ul. Ekologicznej 8 , nieopodal przystanku Metro Kabaty Dzięki temu zarówno osoby mieszkające i pracujące na Ursynowie,  z łatwością odnajdą centrum Psychocare.

Warto zdecydować się na skorzystanie z usług psychoterapeuty, którego gabinet znajduje się blisko naszego miejsca zamieszkania. (lub łatwo do niego dotrzeć). Sesje psychoterapeutyczne odbywają się regularnie przez kilka tygodni lub nawet miesięcy, w zależności od naszego problemu. Psychoterapeuci w poradni Psychocare na Ursynowie są doświadczonymi specjalistami, pracującymi w różnych nurtach psychoterapeutycznych. Dzięki temu każdy z klientów zgłaszających się do centrum znajdzie odpowiednią dla siebie pomoc.

Leczenie depresji i zaburzeń lękowych- psychoterapia Ursynów

Depresja oraz zaburzenia lękowe to problemy, które są najczęściej występującymi wśród osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Psychoterapia jest skuteczną metodą leczenia tych zaburzeń. Depresja, jak i zaburzenia lękowe mogą być wyleczone przy pomocy psychoterapii (w połączeniu z farmakoterapią, jeśli jest taka potrzeba). Psychoterapeuci pracujący w poradni Psychocare są doświadczeni w pracy z ludźmi cierpiącymi na zaburzenia depresyjne oraz lękowe. Zgłaszając się do poradni na Ursynowie mamy pewność, że zajmują się nami specjaliści. Leczenie depresji oraz zaburzeń lękowych wymaga czasu, nie ma magicznego leku, który pomoże w uporaniu się z tymi zaburzeniami. Jednakże systematyczne korzystanie z psychoterapii, działanie według zaleceń doświadczonego psychoterapeuty ma ogromną skuteczność w leczeniu depresji oraz zaburzeń lękowych. Zapraszamy również do naszych innych lokalizacji, pełna lista w zakłade kontakt.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.