Nasz zespół Angelika Tomkowska

Angelika Tomkowska

  • Online
  • Warszawa - Gocław
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia online
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta, a także budowanie bezpiecznej relacji opartej na zaufaniu, akceptacji i szacunku.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS (specjalność – psychologia kliniczna) oraz studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej. Poszerzając swoją wiedzę i umiejętności uczestniczę w podyplomowym 4-letnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS, a także w Dziennych Oddziałach Psychiatrycznych.

Zapraszam osoby chcące skorzystać z pomocy psychologicznej, a w szczególności te, które zmagają się z objawami lęku, niepokoju, drażliwością, obniżonym lub chwiejnym nastrojem, dolegliwościami natury psychosomatycznej, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, przeżywające kryzysy, zmagające się ze stresem, trudnymi wydarzeniami i zmianami w życiu, niską samooceną, mające problemy w relacjach interpersonalnych, doświadczające intensywnych emocji oraz chcące poprawić jakoś swojego życia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wykształcenie

-Uniwersytet SWPS w Warszawie – 5-letnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii (specjalność – psychologia kliniczna)
-Uniwersytet SWPS w Warszawie – Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej – roczne studia podyplomowe
-Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie – 4-letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej rekomendowane przez PTTPB

Doświadczenie zawodowe:

-Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS w Warszawie
-Oddział Dzienny III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
-Oddział Dzienny Psychiatryczny SZPZLO Warszawa Praga-Północ
-Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście

Dodatkowo udział w:

-Warsztacie – Zaburzenia osobowości. Zrozumieć zaburzenie – pomóc osobie
-Sympozjum – „Psychologia a psychoterapia” – Osobowość i temperament a psychoterapia
-Konferencji – „Diagnoza w praktyce psychologicznej” – Współczesna praktyka diagnostyczna
osiągnięcia i wyzwania
-Warsztacie – Interwencja kryzysowa jako specyficzna forma pomocy psychologicznej

Opinie

5,0 rating
2021/07/14

Polecam bardzo cudowna kobieta profesjonalistka 10/10 potrafi wysłuchać a przede wszystkim pomóc zrobić postępy….

Marika
5,0 rating
2021/04/28

Pani Angelika jest bardzo dobrą terapeutką. Bardzo pomogła mi w zrozumieniu moich problemów i nauczyła technik pracowania nad nimi. Jest osobą empatyczną i pełną zrozumienia, i zawsze czułam się komfortowo podczas naszych spotkań. Bardzo polecam!

Anna
5,0 rating
2021/04/25

Pani Angelika jest bardzo dobrą terapeutką i spotkania z nią bardzo mi pomogły. Uważnie słucha i wykazuje dużo empatii i zrozumienia. Pomogła mi zrozumieć moje problemy i nauczyła technik by efektywnie nad nimi pracować. Już po krótkim czasie widziałam u siebie duże postępy. Jestem bardzo wdzięczna za jej pomóc i polecam ją każdemu!

Anna
5,0 rating
2021/01/23

Bardzo polecam Panią Angelikę za profesjonalne podejście, ale też wiele zrozumienia, empatii i cierpliwości. Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach. Dzięki terapii u Pani Angeliki udało mi się poradzić ze swoimi problemami. Dziękuję 🙂

Sylwester
5,0 rating
2020/10/27

Pani Angelika to profesjonalistka. Uważnie słucha i wykazuje się dużą empatią. Jest zawsze przygotowana na spotkania. Mam takie poczucie, że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Polecam z czystym sumieniem! Bardzo mi pomogła.

Magda

Dodaj Opinie