Psycholog dla dorosłych

Czy się zajmuje psycholog dla dorosłych?

Psycholog dla dorosłych, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się udzielaniem pomocy psychologicznej, osobom dorosłym, powyżej 18 roku życia. Do psychologa warto udać się gdy doświadczasz negatywnych stanów emocjonalnych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Mogą być to na przykład trudności w relacji z innymi ludźmi, kryzys, trudna sytuacja życiowa czy doświadczanie dużych zmian. Także gdy stoisz przed dylematem w kwestii wyboru ważnych dla siebie rzeczy, czujesz się samotny lub podejrzewasz, że możesz mieć problem z uzależnieniem. Jeśli któryś z wymienionych tematów jest Ci bliski – warto skorzystać z pomocy psychologa dla dorosłych.

Którego psycholog dla dorosłych wybrać?

Psychologowie dla dorosłych specjalizują się w różnych obszarach. Odnajdziesz psychologów m.in. zajmujących się uzależnieniami, pracujących z zaburzeniami nastroju (depresyjnymi, lękowymi), zaburzeniami osobowości, działającymi w obszarze interwencji kryzysowej, wspierających ofiary przemocy. Psycholog dla dorosłych, może również posiadać kompetencje w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą. Klient może również wybrać wsparcia psychologicznego, z którego chciałby skorzystać. Najbardziej rozpowszechniona jest forma świadczenia pomocy indywidualnej. Oznacza to, że w spotkaniu z psychologiem uczestniczy tylko jedna osoba dorosła. Możliwe są również konsultacje pary, rodziny, rodziców z dziećmi. Ostatnia dostępna możliwość to praca w grupie (w postaci warsztatów czy treningów).

Gdzie znaleźć odpowiedniego specjalistę?

Znalezienie odpowiedniego psycholog dla dorosłych nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego też, PsychoCare spieszy z pomocą! Wśród licznego grona psychologów i psychoterapeutów, którzy współpracują z Nami, znajdzie się odpowiedni specjalista dla Ciebie. Co możesz zrobić? Wejdź na stronę internetową  PsychoCare do zakładki nasz zespół i zapoznaj się z opisami naszych specjalistów. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki, która pomoże odnaleźć Ci odpowiedniego specjalistę, biorąc pod uwagę lokalizację placówki i specjalizację. Jeżeli wolisz z kimś porozmawiać, zadzwoń na recepcję PsychoCare i poprosić o pomoc w wyborze specjalisty. Nasze recepcjonistki zostały przeszkolone tak, aby jak najlepiej pomagać klientom. Jest również trzecia opcja.  Możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, podczas której wykwalifikowany psycholog, psychoterapeuta przeprowadzi z Tobą wywiad. To spotkanie, ma na celu dobranie odpowiedniego specjalisty do Klienta. Trwa około 20-30 min. i może odbyć się osobiście, telefonicznie lub poprzez wybrany komunikator. Aby umówić się na bezpłatną konsultację, skontaktuj się z Nami mailowo lub telefonicznie.

Psycholog dla dorosłych w Warszawie

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ośrodkami, które znajdują się w kilku punktach w Warszawie, a także w Szczecinie. Nasi specjaliści doradzą, jaka forma pomocy będzie najodpowiedniejsza w danym przypadku.

W Warszawie zapraszamy na terapię rodzinną do naszych punktów na Ursynowie, Gocławiu, Konstancin-Jeziorna, Wilanów, a dwa z naszych centrów znajdują się w Centrum Warszawy.

W każdym z naszych ośrodków zapewniamy profesjonalną pomoc psychologiczną w szerokim zakresie.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90
Zapisz się online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.