Psycholog biznesu


Psychologia biznesu stanowi dziedzinę współczesnych nauk psychologicznych. Koncentruje się ona na mechanizmach ludzkich zachowań, które w sposób kluczowy oddziałują na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Niniejsza dyscyplina łączy w sobie zarówno elementy nauki dotyczącej emocji, motywacji, jak i procesów uczenia się. Dzięki temu, jest w stanie opracować efektywne strategie dla szeroko pojętego biznesu, zwiększając tym jego potencjał oraz skuteczność. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z usług psychologa biznesu?

W PsychoCare doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla osiągnięcia efektywności biznesu jest zapewnienie odpowiedniej atmosfery w środowisku pracy. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę szkoleń, warsztatów oraz konsultacji z wykwalifikowanym psychologiem biznesu. Dzięki nim, będą Państwo w stanie nie tylko wzmocnić relacje między pracownikami, ale również zwiększyć skuteczność podejmowanych działań marketingowych. Ponadto, podczas spotkań z naszymi specjalistami możliwe stanie się zarówno jasne sprecyzowanie celów biznesowych, jak i strategii ich realizacji, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi oraz metod, których skuteczność podparta została licznymi badaniami naukowymi.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

We współczesnym biznesie wykorzystywanych jest wiele technik marketingowych, których podstawy opracowane zostały w oparciu o specjalistyczną wiedzę psychologiczną. W celu wyróżnienia swojej firmy na rynku, konieczne jest zatem rozpoznanie niniejszych technik i zrozumienie mechanizmów ich działania. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę unikalnych szkoleń, które przeznaczone są zarówno dla kierowników, jak i pracowników firmy.

Mentoring biznesowy

Mentoring to swoista relacja, jaka tworzy się pomiędzy uczniem a mentorem, czyli nauczycielem. Mentoring biznesowy opiera się na pracy w parze, podczas której mentor i uczeń realizują określone cele. Istnieje wiele korzyści, które płyną z mentoringu. Śmiało można wykorzystać tę metodę w biznesie. Choć w prawdzie mentoring biznesowy skupia się na rozwijaniu wiedzy i umiejętności ucznia, to daje on obustronne korzyści. W tej relacji mentor, jako nauczyciel stanowi autorytet dla ucznia, który nie posiada odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Mentoring zakłada przekazanie wiedzy, zdobycie kompetencji, oraz stanowi inspirację na ścieżce zawodowej. Mentor zawsze potrafi wspomóc swojego ucznia dobrą radą, zmotywować oraz odpowiedzieć na zadawane przez ucznia pytania. Mentoring to również obustronne zaufanie i zrozumienie. Mentoring biznesowy jest motywacją dla samego nauczyciela. Jest on chętny do doskonalenia się i poszerzania kompetencji, dzięki czemu mentor może analizować sprawy zawodowe z innego punktu widzenia.

Jakie usługi dla biznesu znajdują się w ofercie PsychoCare?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług, których celem jest nie tylko zwiększenie efektywności biznesu, ale również zapewnienie odpowiedniej atmosfery w środowisku pracy. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na poszerzenie wiedzy z zakresu nowoczesnych technik marketingowych. Dzięki unikalnym warsztatom, możliwe staje się natomiast nabycie szeregu kompetencji niezbędnych dla zapewnienia efektywnego poziomu komunikacji między członkami zespołu. Ponadto, w naszej ofercie znajdą również Państwo indywidualne spotkania konsultacyjne z psychologiem biznesu, jak i usługę mediacji, w sytuacjach o charakterze konfliktowym, które wywierają negatywny wpływ zarówno na jakość wykonywanych usług, jak i atmosferę w środowisku pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą umieszczoną na stronie oferta, jak również do nawiązania kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem telefonu: +48 736 009 090 lub adresem mailowym: kontakt@psychocare.pl.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu.