Warsztaty organizowane przez gabinet PsychoCare

Warsztaty stanowią doskonałą okazję dla rozwoju własnych umiejętności oraz poszerzania nieznanych dotąd horyzontów. W PsychoCare doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też, przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą ofertę warsztatów psychologicznych, które skierowane są do osób w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. Specjaliści opracowujący niniejszą ofertę warsztatową, na każdym kroku dokładają wszelkich starań, aby odznaczała się ona wyjątkową rzetelnością w zakresie przedstawianych treści, jak i atrakcyjną formą przekazu. Dzięki temu, w łatwy i przyjemny sposób będą Państwo w stanie rozwijać własną wiedzę oraz kompetencje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów psychologicznych PsychoCare.

Jakie warsztaty można znaleźć w ofercie PsychoCare?

Specjaliści z zespołu PsychoCare przygotowali dla swoich klientów unikalną ofertę warsztatów. Wśród nich znajdą Państwo następujące pozycje:

 

Kiedy Jedzenie Staje się Problemem

Warsztaty przygotowane z myślą o osobach zmagających się z określonymi zaburzeniami odżywiania. Ich celem jest nie tylko zdobycie wiedzy na temat mechanizmów odpowiedzialnych za powstawanie i przebieg choroby, ale przede wszystkim zrozumienie własnego zachowania i emocji związanych bezpośrednio z niniejszymi zaburzeniami.

 

Warsztaty dla Nastolatek

Warsztaty dla nastolatek dzięki którym dojrzewające dziewczęta w bezpiecznych warunkach mają szanse poznać naturę okresu dorastania oraz przygotować się na najważniejsze wyzwania, z jakimi będą musiały mierzyć się podczas swojej drogi do osiągnięcia kobiecości.

 

Warsztat dla Chłopców

Spotkanie z wykwalifikowanym specjalistą, dzięki któremu dorastający chłopcy będą w stanie zdobyć wiedzę na temat znaczenia zdrowia psychicznego oraz możliwych form szukania pomocy w trudnych sytuacjach życiowych, związanych niejednokrotnie z okresem dorastania.

 

Warsztaty dla Mam z Dziećmi

Spotkania dzięki którym kobiety z różnymi doświadczeniami w kwestii macierzyństwa, będą w stanie wymienić się swoją wiedzą oraz emocjami. Ponadto, niniejsze warsztaty zapewnią uczestniczkom dostęp do specjalistycznej wiedzy dotyczącej określonych metod wychowawczych, które mogą pomóc im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w życiu codziennym.

 

Gdzie przeprowadzane są nasze szkolenia?

Nasze warsztaty psychologiczne prowadzone są na terenie Warszawy. Niemniej jednak, w PsychoCare każdego dnia staramy się dotrzymywać kroku naszym klientom. Dlatego też, na bieżąco pracujemy nad przygotowywaniem nowych ofert warsztatów, które dostępne będę również w innych regionach Polski. W związku z tym, zapraszamy Państwa do bieżącego śledzenia naszych ofert warsztatów psychologicznych.

 

Warsztaty online

W odpowiedzi na wymagania naszych czasów, zespół specjalistów PsychoCare pracuje nad przygotowaniem oferty warsztatowej dostępnej również w formie online. Dzięki temu, będą Państwo w stanie skorzystać z naszych usług, bez względu na aktualną lokalizację, wystarczy dostęp do internetu.

 

Dla kogo przygotowaliśmy naszą ofertę warsztatową?

PsychoCare to zarówno szkolenia dla specjalistów z dziedziny psychologii, jak i osób zainteresowanych niniejszą dziedziną wiedzy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór warsztatów, które skierowane są zarówno dla osób zmagających się z określonymi problemami, jak i dorastających nastolatków, pasjonatów psychologii biznesu oraz kobiet, które każdego dnia dzielnie stawiają czoła wyzwaniom, jakie stawia przed nimi macierzyństwo.

 

Jakie korzyści można osiągnąć dzięki warsztatom oferowanym przez PsychoCare?

Dzięki warsztatom prowadzonym przez naszych specjalistów, uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę dotyczącą ich samych, ale również zestaw nowych umiejętności, dzięki którym są w stanie podnieść poziom własnych kompetencji społecznych. Ponadto, dzięki nim możliwe staje się nawiązanie nowych znajomości z osobami, które w życiu codziennym podzielają nasze troski i zainteresowania.

 

Jakie są koszty warsztatów w ofercie PsychoCare?

Koszty poszczególnych warsztatów dostępnych w ofercie PsychoCare mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej, klikając w zakładkę usługi/szkolenia i warsztaty. Niemniej jednak, zapraszamy również do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami.
Pod numerem telefonu: +48 736 009 090; lub Adresem mailowym: [email protected]

Dzięki temu, zyskają Państwo możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie interesujące was pytania oraz wątpliwości.

W PsychoCare doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa rozwój własnej wiedzy i umiejętności. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę warsztatów psychologicznych, dzięki którym możliwe staje się zdobycie nowych kompetencji, niejednokrotnie wpływających na zwiększenie satysfakcji z życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą szkoleń i warsztatów.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online