Wsparcie i pomoc specjalistyczna

Wsparcie i pomoc specjalistyczna

Profesjonalne wsparcie psychologiczne jest nam potrzebne nie tylko w przypadku choroby, przykrych doświadczeń życiowych, czy określonych zaburzeń natury psychologicznej. Okazuje się, iż zapewnienie systematycznego kontaktu ze specjalistą jest w stanie istotnie wpłynąć na efektywne rozwiązywanie problemów i podejmowanie nowych wyzwań w życiu codziennym. Dlatego też, zespół PsychoCare przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę obejmującą zarówno wsparcie, jak i pomoc specjalistyczną w wybranych aspektach życia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Rozwój Osobisty i Zawodowy

Dynamicznie rozwijający się świat każdego dnia stawia przed nami nowe wyzwania. Aby im sprostać, niezwykle ważne jest rozpoznanie własnych potrzeb i możliwości. Psychologowie z zespołu PsychoCare posiadają ekstensywne doświadczenie, dzięki któremu są w stanie zapewnić swoim klientom możliwość rozwoju zarówno w zakresie życia osobistego, jak i zawodowego. Niniejsze efekty można osiągnąć nie tylko poprzez systematyczną pracę w gabinecie psychologa, ale również szereg warsztatów specjalistycznych, które mają na celu przekazanie uczestnikom nowych kompetencji, dzięki którym łatwiej jest im funkcjonować w życiu codziennym, a tym samym podnieść poczucie satysfakcji z życia.

Związki i Życie Seksualne

Zarówno jakość związku partnerskiego/małżeńskiego, jak i życia seksualnego, posiada ogromny wpływ na poczucie ogólnej satysfakcji z życia. Dlatego też, kiedy na niniejszych polach pojawiają się problemy, często oddziałują one na nasze samopoczucie, efektywność w pracy, a nawet zdrowie. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z pomocy w gabinecie psychologa może okazać się w niniejszym przypadku niezwykle istotne. Dzięki systematycznej pracy, podczas terapii par możliwe staje się rozpoznanie przyczyn problemów w związku oraz życiu seksualnym. Ponadto, psycholog pomaga klientom w nabywaniu nowych umiejętności komunikacji, dzięki którym łatwiejsze jest rozpoznanie potrzeb partnera, jak również przekazywanie własnych uczuć i emocji z nimi związanych.

Dzieci i Młodzież

Wkraczanie w wiek szkolny, jak również okres dojrzewania, może stanowić dla dziecka spore wyzwanie. W sytuacji, w której staje się ono przyczyną obniżonego samopoczucia, konieczne jest zasięgnięcie konsultacji w gabinecie psychologa dziecięcego. W PsychoCare zapewniamy naszym klientom dostęp do najwyższej klasy specjalistów z dziedziny psychologii rozwoju dziecka. Dzięki współpracy z psychologiem, możliwe staje się nie tylko rozpoznanie problemów dziecka, ale również właściwe pokierowanie jego rozwojem, co istotnie wpływa na funkcjonowanie na dalszych etapach życia.

Bliskie Relacje

Jakość relacji oraz atmosfera jakiej doświadczamy w środowisku domowym, istotnie wpływa na kształtowanie naszych emocji oraz zachowań w życiu codziennym. W sytuacji doświadczania trudności w relacjach z bliskimi, nieocenione może okazać się profesjonalne wsparcie. Współpraca z psychologiem z zespołu PsychoCare jest w stanie zapewnić nam możliwość rozpoznania własnych potrzeb i oczekiwań względem najbliższych członków rodziny. Ponadto, dzięki nawiązaniu efektywnej relacji terapeutycznej, możliwe staje się wykształcenie nowych umiejętności komunikowania własnych emocji w życiu codziennym. Oprócz terapii indywidualnej, w ofercie PsychoCare znajdą również Państwo usługę terapii rodzinnej, która może okazać się cennym wsparciem w sytuacji narastających konfliktów w środowisku domowym.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową. Ponadto, zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu telefonicznego +48 736 009 090 lub mailowego [email protected]. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią najważniejsze kwestie dotyczące wsparcia oraz pomocy specjalistycznej, oferowanej przez zespół PsychoCare.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online