Szkolenia i kursy gabinetu PsychoCare

Możliwość stałego rozwoju stanowi jeden z największych przywilejów człowieka. Dlatego też, zespół specjalistów PsychoCare przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę szkoleń, dzięki którym możliwe staje się podniesienie własnych kwalifikacji oraz kompetencji społecznych. Mając na uwadze zarówno potrzeby naszych pacjentów, jak i specjalistów z dziedziny psychologii, dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi odznaczały się najwyższą jakością i rzetelnością. W tym celu, zaprosiliśmy do współpracy ekspertów z ekstensywnym doświadczeniem oraz wiedzą, dzięki której są oni w stanie w przystępny sposób przekazać uczestnikom szkoleń najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz umiejętności praktyczne z interesującej ich dziedziny psychologii.

 

Jakie szkolenia znajdują się w ofercie PsychoCare?

Zespół specjalistów PsychoCare przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę. Wśród nich znajdą Państwo następujące pozycje:

 

Psychoterapia Autodestrukcji

Szkolenie specjalistyczne, które stwarza możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat autodestrukcji i form jej manifestacji.

 

Szkolenia i Warsztaty z Psychologii Biznesu

Spotkania ze specjalistą skierowane zarówno do pracowników, jak i osób zajmujących kierownicze stanowiska we współczesnych przedsiębiorstwach. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie, możliwe stanie się nie tylko zdobycie nowych umiejętności dotyczących zarządzania zespołem, ale również wiedzy dotyczącej mechanizmów odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie biznesu.

 

Gdzie przeprowadzane są nasze szkolenia?

Nasze szkolenia specjalistyczne prowadzone są na terenie Warszawy. Niemniej jednak, w związku z dynamicznie rozwijającymi się potrzebami współczesnego człowieka, każdego dnia zespół specjalistów PsychoCare dokłada wszelkich starań, aby rozszerzać i udoskonalać swoją ofertę szkoleniową. Dlatego też, zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi tytułami naszych szkoleń.

 

Szkolenia Online

Szybko zmieniający się świat popycha nas w kierunku zmian mających na celu nie tylko zapewnienie komfortu, ale również bezpieczeństwa naszym klientom. W związku z tym, postanowiliśmy przygotować atrakcyjną ofertę szkoleń, dostępną również w formie online.

 

Dla kogo przygotowaliśmy naszą ofertę szkoleniową?

Oferta szkoleniowa przygotowana przez PsychoCare skierowana jest do specjalistów z dziedziny psychologii, których celem jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję zdobycia rzetelnej wiedzy z wybranego obszaru psychologii i pracy psychoterapeutycznej.

 

Jakie korzyści można osiągnąć dzięki szkoleniom oferowanym przez PsychoCare?

Szkolenia dla specjalistów, przygotowane przez ekspertów z zespołu PsychoCare, to doskonała okazja do zdobycia wartościowej wiedzy, która niezbędna jest dla efektywnego rozwoju własnych praktyk terapeutycznych. Ponadto, niniejsze spotkania zapewniają uczestnikom perspektywę nawiązania nowych relacji zawodowych, dzięki którym możliwa staje się wymiana własnych doświadczeń związanych z pracą z pacjentem.

 

Jakie są koszty szkoleń w ofercie PsychoCare?

Koszty szkoleń i warsztatów dostępnych w ofercie PsychoCare mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce usługi/szkolenia i warsztaty. Zapraszamy również do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego +48 736 009 090 lub mailowego pod adresem: [email protected]. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat naszej oferty i odpowiedzą nawet na te najbardziej dociekliwe pytania.

W PsychoCare doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym człowieka. Dlatego też, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą szkoleń i warsztatów specjalistycznych.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online