Psycholog w języku obcym

Psycholog w języku obcym oraz psychoterapeuta dla obcokrajowców

W naszej ofercie dostępna jest również możliwość terapii w języku obcym oraz konsultacji u psychologa oraz psychoterapeuty. Jeśli jesteś obcokrajowcem żyjącym w Polsce i chciałbyś skorzystać z terapii po angielsku, jednak czujesz, że tylko w swoim ojczystym języku będziesz w stanie opisać swoje myśli i uczucia- ta oferta jest dla Ciebie. A może znasz kogoś, kto chciałby z takiej formy pomocy skorzystać, ale bariera językowa mu na to nie pozwala? Do wyboru oferujemy terapię w następujących językach:

  • francuski,
  • hiszpański,
  • portugalski,
  • rosyjski
  • niemiecki.

Konsultacje psychologiczne, psychoterapia oraz konsultacje seksuologiczne są znacznie łatwiejsze jeśli są prowadzone w języku ojczystym. Pozwalają pacjentowi w pełni wyrazić i opisać co stanowi dla niego problem, nad czym chciałby pracować podczas spotkań. Nasi pacjenci mogą skorzystać z wizyt stacjonarnych w naszych gabinetach w Warszawie i Szczecinie, mogą również odbyć spotkanie w formie on-line za pomocą np. skype lub messengera.

Aby spotkania były jak najbardziej skuteczne, zapraszamy wpierw na bezpłatną konsultację podczas, której pomożemy dobrać najbardziej odpowiedniego specjalistę. Konsultacja trwa około 20-30 minut. W trakcie dobierania specjalisty bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: podejście terapeutyczne, doświadczenia, dodatkowe kursy (mamy terapeutów, którzy specjalizują się w konkretnych zaburzeniach), czynniki osobowościowe (czy pacjent woli osobę spokojną czy energiczną) oraz bardzo przyziemne takie jak lokalizacja. Można nas znaleźć po haśle: psychoterapia po angielsku, psycholog dla obcokrajowców, psychologist in Warsaw.

psychologist in Warsaw

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online