Nasz zespół Paulina Wojda

Paulina Wojda

  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym.
W mojej pracy ważna jest dla mnie autentyczność, która pomaga mi w budowaniu kontaktu opartego na szacunku, akceptacji oraz otwartości na drugiego człowieka. Specjalizuję się w pracy z osobami cierpiącymi z powodu przygnębienia, lęku, przeciążenia stresem, mierzącymi się z bolesnymi uczuciami, czy trudnościami w relacjach. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. W procesie terapii towarzyszę w lepszym poznaniu siebie, a także zrozumieniu naszych istotnych potrzeb, które mogą przyczyniać się do przezwyciężenia problemów z którymi się borykamy. Swoją pracę poddaję superwizji.

Jestem absolwentką Psychologii o specjalności Psychoterapia i Terapia Seksualna pod opieką prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza w WSFiZ w Warszawie. Przez ponad dwa lata współpracowałam z Narodowym Funduszem Zdrowia. W Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego prowadziłam pacjentów dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Więzi Międzyludzkich. Pracowałam jako psycholog w szkolnictwie na wszystkich etapach edukacyjnych: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum.

W przeszłości przez blisko pięć lat byłam związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę – największą w Polsce organizacją pozarządową niosącą pomoc dzieciom oraz rodzicom w sytuacjach krzywdzenia, a także działającą na rzecz praw młodych osób by chronić je przed przemocą i wykorzystaniem. Współpracowałam także z Ośrodkiem Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT świadcząc pomoc podopiecznym z doświadczeniem straty oraz odrzucenia.

Jestem w tracie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie, gdzie przygotowuję się do ubiegania o certyfikat psychoterapeuty.