Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Aktualnie w trakcie szkolenia w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynałam w Fundacji Synapsis, gdzie zajmowałam się terapią dzieci z Całościowymi Zaburzeniami Rozwojowymi oraz wsparciem ich rodzin.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziałach dziennych warszawskich szpitali, a ostatnio w Poradni Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.
Prowadzę terapię indywidualną młodzieży oraz osób dorosłych, terapię par oraz rodzin.
W mojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem, do każdego z moich pacjentów podchodzę indywidualnie i z szacunkiem.
Pracuję z:
Pracuję z osobami, które cierpią z powodu:
zaburzeń nastroju
zaburzeń lękowych
sytuacji kryzysowych (rozstanie, utrata pracy, żałoba)
problemów emocjonalnych
trudności w kontaktach z innymi ludźmi
zaburzeń osobowości
Prowadzę terapię dla par i małżeństw, które przeżywają kryzys w
związku oraz konsultacje dla rodziców dotyczące problemów
wychowawczych, zaburzeń rozwojowych u dzieci.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
– Czteroletni kurs całościowy “Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna rodzin, par i pacjentów indywidualnych” w Krakowie, ośrodek posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dla szkoleń w psychoterapii.
– SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie – kierunek psychologia kliniczna.
– Staże kliniczne: poradnia zdrowia psychicznego Szpital MSWiA w Warszawie, MSCZ im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach, dzienny oddział psychiatryczny Szpitala Bródnowskiego SPZOZ.
– dwuletni staż w Fundacji Synapsis związany z terapią zaburzeń ze spektrum autyzmu.
– Liczne szkolenia podnoszące kompetencje w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, w tym Trichotillomania i złe nawyki, zaburzenia wydalania (moczenie nocne, zanieczyszczanie się kałem), zaburzenia jedzenia (u małych dzieci), masturbacja dziecięca – diagnoza i terapia.
– Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.