Nasz zespół Magdalena Łabik

Magdalena Łabik

  • Online
  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia rodzin
  • Psychoterapia online
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem również psychoonkologiem. Studia podyplomowe w tym zakresie ukończyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam I etap szkolenia w zakresie psychotraumatologii w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii. Obecnie kształcę się w Krakowskim Centrum Psychoterapii w Krakowie, gdzie otrzymam certyfikat psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym.
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Umiejętności praktyczne nabywałam i w dalszym ciągu nabywam w pracy z dziećmi i młodzieżą przebywającą w pieczy zastępczej, obecnie w domach dziecka, a wcześniej także w rodzinach zastępczych. Prowadzę z nimi długoterminowe konsultacje o charakterze terapeutycznym i wsparciowym. Pracuję także z rodzicami tych dzieci w celu zmobilizowania ich do pracy nad sobą i powrotu dzieci pod ich opiekę. Przeprowadzałam kwalifikacje rodzin do pełnienia funkcji rodzin zastępczych. W razie potrzeby prowadzę także interwencje psychologiczne. W pracy gabinetowej skupiam się przede wszystkim na pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, które doświadczają obniżonego nastroju, straty, trudności w relacjach z bliskimi i otoczeniem, przeżywają kryzys w swoim życiu czy mają trudności z radzeniem sobie z emocjami, niską samooceną.

Od początku istnienia Infolinii Onkologicznej jestem jej wolontariuszką. Wspieram osoby chore na choroby nowotworowe, ale także osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych. Udzielam wsparcia psychologicznego także bliskim tych osób. Ponadto, piszę artykuły o tematyce psychologicznej dla portalu malyindywidualista.com.pl, wcześniej również sukcesdziecka.pl.
Biorę udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem pod stałą superwizją swojej pracy.
W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta. Staram się w jak najbardziej rzetelny i adekwatny sposób odnosić swoją wiedzę i zdobywane doświadczenie do problemu człowieka.

Opinie

5,0 rating
2021/03/31

Od samego początku czułam się bardzo swobodnie na wizytach u Pani Magdy. Jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów. Pani Magda zadaje trafne pytania i uważnie słucha pacjentów. Mam same pozytywne odczucia.

Kasia
5,0 rating
2020/11/21

…. dużo pracy ale z każdą sesja rozumiem coraz więcej 🙂

Bartek

Dodaj Opinie