Nasz zespół Magdalena Kadaj

Magdalena Kadaj

  • Online
  • Warszawa - Gocław
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia online
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
  • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Brałam udział w certyfikowanym szkoleniu terapii schematu. Bliskie jest mi również podejście humanistyczne, oparte na triadzie Rogersa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Profesora Zdzisława Bizonia (PTTPB). Ukończyłam Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra opartej na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej. Wierze, iż dobra relacja z drugim człowiekiem może wpływać lecząco. Staram się łączyć podejścia terapeutyczne, aby były jak najlepiej dostosowane oraz skuteczne dla osoby zgłaszającej się po pomoc.
W ramach praktyki na co dzień pracuje z osobami przewlekle chorującymi psychicznie, z diagnozą schizofrenii, zaburzeniami osobowości, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, przeżywajacymi silny lęk. Zapraszam osoby mające trudności natury psychologicznej, sytuacyjnej, przeżywające lęk. Mające trudność z nawiązaniem relacji, w kryzysie emocjonalnym, po stracie.
Prace poddaje stałej superwizji. Każdy kolejny krok w stronę poznania siebie, zobaczenia siebie w relacji z samym sobą jak i z innymi, uważam za krok w dobrą stronę.

Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS – Psychologia ogólna. Specjalność: Rodzina z problemem uzależnienia.
Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, w oparciu o podejście psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej.
Szkolenie zatwierdzone przez ISST. Zastosowanie terapii schematu w leczeniu zaburzenia osobowości borderline i osobowości narcystycznej.
Szkoleniowy staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS.
W trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU Sp. z o.o.

Opinie

5,0 rating
2020/09/30

Jako pacjentka Pani Magdy gorąco polecam. Pelny profesjonalizm połączony z empatia i zrozumieniem. Dobry sluchacz. Nie ocenia.

Ela
5,0 rating
2020/09/29

Kilka tygodni temu postanowiłam zmienić psychoterapeutę ze słabego na może choć trochę lepszego. Zadzwoniłam na infolinię Lecznicy PsychoCare i jakież było moje zdziwienie, gdy konsultantka zadała mi milion konkretnych pytań związanych z moimi dolegliwościami, upodobaniami i oczekiwaniami w stosunku do terapeuty… wszystko tylko po to, żeby jak to określiła „dobrać terapeutę specjalnie dla mnie”.
Tak właśnie trafiłam na Panią Magdalenę Kadaj. Od pierwszych chwil rozmowy (bo to od razu była rozmowa, a nie żaden monolog) poczułam, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Pani Magdalena jest kompetentna, życzliwa, otwarta i jak dla mnie to wręcz genialna w wyczuwaniu nie tylko moich emocji, ale też i w odgadywaniu moich myśli. Na każdą wizytę oczekuję niecierpliwie tak, jak na spotkanie z najlepszą przyjaciółką. A kiedy wchodzę do gabinetu zapadam się w poduchy i gadam, gadam, gadam… a pani Magdalena nie przerywa mi mojego słowotoku, tylko dzielnie wysłuchuje patrząc mi prosto w oczy. Czasem oderwie wzrok, żeby zapisać sobie jakieś słowo, ale to tylko na ułamek sekundy. Jak skończę wątek, zaczyna się odzywać i od razu wiem, że zrozumiała mój przekaz. Gdy siedzę w gabinecie i rozmawiam z Panią Magdą, czas przestaje istnieć. Nie wiem jak Ona to robi, ale nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć od Niej „Pani Aniu, musimy kończyć” (u innych terapeutów było to bardzo częste; ewentualnie to ja po 15 minutach miałam dość!!!), zawsze to ja mówię, że na dzisiaj to wszystko z czym przyszłam… i jakież jest moje zdziwienie, gdy okazuje się, że pięknie wyrobiłyśmy się w wyznaczonym czasie, choć nie zauważyłam w gabinecie zegarka.
Pani Magdalena Kadaj to młoda wiekiem osoba, ale specjalista wysokiej klasy. Z czystym sumieniem mogę Ją polecić każdemu.
TAKI POWINIEN BYĆ KAŻDY PRAWDZIWY PSYCHOTERAPEUTA.
Pozdrawiam
Anna Ż.

Anna
5,0 rating
2020/09/28

Polecam, bardzo mi Pani Magdalena pomogła.

Tomasz

Dodaj Opinie