Nasz zespół Kornelia Zarychta

Kornelia Zarychta

  • Warszawa - Wilanów
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pracuję w nurcie psychodynamicznym. Pomagam osobom dorosłym (powyżej 18 roku życia), które:
– doświadczają problemów w relacjach z innymi,
– mają trudność w ich nawiązywaniu, doświadczają samotności;
– zmagają się z brakiem satysfakcji z życia, doświadczeniem pustki;
– mają niskie poczucie własnej wartości, czują się źle ze sobą;
– zmagają się z zaburzeniami odżywiania,
– cierpią z powodu trudności emocjonalnych, takich jak depresja, lęki, ciągłe napięcie, złość;
– doświadczają zahamowania w samorozwoju, spadku efektywności czy wypalenia zawodowego;
– mają trudności w określeniu swoich planów zawodowych i życiowych.

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychologa oraz w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Nieustannie doskonalę warsztat swojej pracy, uczęszczając na seminaria, konferencje naukowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem absolwentką psychologii oraz kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kształcę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Tam też moja praca objęta jest stałą superwizją dr. Piotra Drozdowskiego.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych przy Grupie Medycznej Vertimed+ w Warszawie, gdzie współprowadząc grupę terapeutyczną miałam okazję pracować z osobami z różnymi trudnościami, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego Termedica w Poznaniu, gdzie w ramach stażu konsultowałam i diagnozowałam pacjentów. W swojej karierze zawodowej miałam również możliwość pracować z dziećmi oraz osobami autystycznymi w charakterze wolontariatu.

Opinie

Ten specjalista nie ma aktualnie żadnych opinii. Bądź pierwszą osobą!

Dodaj Opinie