Nasz zespół Dorota Więcek

Dorota Więcek

  • Online
  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia dzieci
  • Psychoterapia online
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w kierunku : „ Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej”. W dalszym ciągu uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego. W swojej pracy spotykam się z osobami w różnym wieku, od dzieci po osoby dorosłe. Pracuję głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym, łącząc w zależności od potrzeb równocześnie inne podejścia terapeutyczne. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, trudności emocjonalnych, depresji, lęku, zamartwiania się, a także chcącym poprawić jakość swojego życia oraz wzmocnić poczucie własnej wartości.
W swojej pracy cenię sobie spotkanie z każdym człowiekiem podchodząc do niego indywidualnie i z zaciekawieniem, budując przy tym relację opartą na poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia.
Moją dewizę życia zarówno prywatnego jak i zawodowego , definiuję w krótkich słowach :
„Początek jest zawsze dzisiaj…” dając tym samym do zrozumienia, że zawsze można zacząć od nowa i warto próbować.

Szkolenia zawodowe:

– w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej USWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej uprawniających do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.
– studia podyplomowe Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej Uniwersytetu SWPS rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
– staż kliniczny w całodobowym oddziale ogólno psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego „Drewnica” w Ząbkach
– staż kliniczny w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego- Szpitalu Bródnowskim na całodobowym oddziale psychiatrycznym.
– szkolenie „Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla dorosłych członków rodzin osób pijących szkodliwie lub uzależnionych”
– szkolenie „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych”
– szkolenie „Praca z osobami chorującymi psychicznie w środowisku”
Konferencja „Wszystko zgodnie z planem. Osobowość anankastyczna”
Konferencja „ Kompetencje, wiedza, zasoby a samorealizacja osób po kryzysie psychicznym”