Nasz zespół Alicja Borkowska-Półtorak

Alicja Borkowska-Półtorak

  • Online
  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychotherapy in English
  • Coaching
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie Gestalt (Certyfikat nr 334), absolwentką Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, prowadzonego w oparciu o standardy EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT(European Association for Gestalt Therapy).
Jestem także dyplomowanym coachem – absolwentką szkoły prowadzonej przez Laboratorium Psychoedukacji i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (SWPS).
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Ukończyłam liczne warsztaty dotyczące poszerzania kompetencji w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą , a także treningi rozwoju osobistego. Stale aktualizuję swoją wiedzę i doświadczenie podczas konferencji i kursów w akredytowanych ośrodkach.
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych.
Moją pracę poddaję stałej superwizji
Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.
W mojej pracy staram się skupiać przede wszystkimi na doświadczaniu tego, co odbywa się danej chwili, tego co Tu i Teraz. Klient wraca do przeszłości, ale po to, aby badać, jakie to ma znaczenie dla niego w aktualnej rzeczywistości i domyka niedokończone sprawy. Ważne, aby klient w tym procesie stawał się co raz bardziej świadomy siebie, aby w przyszłości, móc korzystać z nowych sposobów działania i świadomie porzucać stare.

Wykształcenie

– Warsztaty i kursy doskonalenia w zawodzie psychoterapeuty min. Procesy cielesne i zaburzenia odżywiania z Peterem Philippsonem z Manchester Gestalt Centre; Trening w podejściu terapeutycznym BodyMind Gestalt z Instytutu Gestalt z Cleveland, Ohio prowadzony przez Arye Bursztyna; Przeniesienie i przeciwprzeniesienie w psychoterapii Gestalt z Małgorzatą Lambert, Superwizorką i Psychoterapeutką EAGT.

– Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych

– Instytut Terapii Gestalt – czteroletnia Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt

– Studia podyplomowe – Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji

– Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji

Opinie

Ten specjalista nie ma aktualnie żadnych opinii. Bądź pierwszą osobą!

Dodaj Opinie