Szkolenie Psychoterapia Autodestrukcji

TEMAT: Psychoterapia Autodestrukcji

KIEDY : 25.05.2019; 9:00-19:00

GDZIE: Warszawa

DLA KOGO? : Psychologów i psychoterapeutów

KOSZT: 250 zł

KILKA SŁÓW O SZKOLENIU:

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie: “Psychoterapia autodestrukcji” rozumienie pojęcia. Podczas spotkania przyjrzymy się genezie oraz postaci w jakiej autodestrukcja może się manifestować: od prób samobójczych do wrogiego stosunku wobec siebie. Będziemy poznawali jej różne oblicza, a następnie przyjrzymy się strategii pracy z wybranymi przejawami autodestrukcji. Omawiamy narzędzia pomocne w uzyskiwaniu zmiany u pacjentów. Szkolenie będzie miało formę teoretyczną i warsztatową, terapeuci będą mogli również praktycznie doświadczyć pracy z autodestrukcją. Wszystko pod okiem doświadczonej w pracy z pacjentem, terapeutami oraz szkoleniowcami Honoraty Skrętowskiej, która zaraża podczas szkolenia swoim zaangażowaniem oraz dzieli dużą wiedzą. Podczas szkolenia przewidujemy przerwę obiadową oraz kawową. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu psychoterapii osób doświadczających problemu z autodestrukcją.

Prowadząca:

Pani Honorata Skrętowska Danielczenko (psycholog, psychoterapeuta)
Ukończyła resocjalizację na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, psychoterapię Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz uzyskała certyfikat psychoterapeuty pracującego w podejściu integracyjnym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii. Jest supowizorem pomagającym psychoterapeutą.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dla dorosłych, terapię par. Pomagam osobom z zaburzeniami osobowości, depresją, lękami, trudnościami w relacjach interpersonalnych, borykającymi się z zaburzeniami odżywiania.

Kilka słów od siebie: Moja praca jest moją pasją, która wciąż na nowo uczy mnie pokory i szacunku dla drugiego człowieka. Kiedy patrzę na zmagania moich pacjentów, ich ogromny wysiłek by swoje życie uczynić lepszym, widzę ogromny sens pracy, którą razem wykonujemy. Wierzę w zmianę na lepsze, codziennie patrzę jak się dokonuje. I chociaż czasem jest naprawdę trudno to przecież idziemy dalej…

ZAPISY:

Wszystkie osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o przesłanie zgłoszenia na mail: [email protected]

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online